bootstrap responsive templates

Laser Fotona

Fotona SP Dynamis

Rozšířili jsme spektrum nabízených služeb o nejmodernější laserový systém na světě

30 minut

od 1.000 Kč

Fotona SP Dynamis

Fotona SP Dynamis , který je unikátní v tom, že kombinuje 2 nejvýkonnější lasery - Er:YAG (erbiový) a Nd:YAG (neodymiový). Tyto lasery v kombinaci s různými typy nástavců a nastavení parametrů umožňují obsáhnou absolutně nejširší spektrum zákroků na poli estetické medicíny, dermatologie, gynekologie, ORL a chirurgie.

Výrobce FOTONA vyrábí nejlepší lasery na světě.

Náš laser FOTONA zbaví Vaši kůži téměř všech neduhů a díky tomu, že se jedná o nejmodernější technologii,kdy laser disponuje mnoha kontrolními mechanismy, jsou zcela minimalizovány nežádoucí účinky, jako je spálení apod., které dříve bývalo častým doprovodným jevem.  

Nejžádanější ošetření

která umí pouze laser Fotona SP Dynamis jsou tato:

4D LASEROVÝ LIFTING

ABSOLUTNÍ HIT V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ. V jednom ošetření trvajícím cca hodinu navodíme maximální lifting povislých tváří, omlazení sliznice rtů a zjemnění povrchu pleti laserovým peelingem. Toto ošetření je v podstatě kombinací nití, výplní a resurfacingu. 

OMLAZENÍ OČNÍHO OKOLÍ Fotona Smooth Eye

Zákrok nabízející zpevnění víček a oblasti očního okolí bez operace a zmenšení vrásek v okolí očí. Nebolestivý zákrok spočívající v intenzivním prohřevu tkáně očního okolí laserovým paprskem. Okamžitě dochází ke smrštění kolagenních vláken a novotvorbě kolagenu. Bez nutnosti rekonvalescence – žádné olupování, žádné modřiny.

Toto ošetření spolu se 4D liftingem se stává nejžádanějším zákrokem v estetické medicíně. 

Ceník

ZÁKROK

CENA

Omlazení očního okolí
Fotona Smooth eye (2 ošetření)

10.000 Kč

Omlazení očního okolí
Fotona Smooth eye (1 ošetření)

6.000 Kč

JIZVY, JIZVY PO AKNÉ, STRIE

skvělých výsledků v léčbě jizev dosahujeme pomocí speciálního frakčního skenneru F-runner, který navodí remodelaci kolagenních vláken podkoží s minimální dobou rekonvalescence oproti standartnímu laserovému resurfacingu.

Ceník

ZÁKROK

CENA

Cena

od 1.000 Kč

Obličej 
(dle rozsahu jizev)

od 4.000 Kč

SKIN TIGHTENING

Zpevňování pokožky laserem Fotona SP Dynamis je skvělou alternativou ošetření mezonitěmi a využíváme jej zejména pro oblast podbradku, kdy při specifickém nastavení jsme schopni docílit i částečné lipolýzy tuku, je-li přítomen. Doporučujeme 3 ošetření.

Ceník

ZÁKROK

CENA

Cena

od 5.000 Kč

RESURFACING

Resurfacing provedený laserem Fotona SP Dynamis oproti resurfacingu CO2 frakčním laserem vykazuje mnohem kratší dobu hojení při zachování stejného efektu. Můžeme volit jak jem ný, studený peeling “cold peel” pro šetrnou exfoliaci a projasnění pleti s prakticky nulovou rekonvalescencí až po hluboký “deep peel” s dobou hojení několika dnů.

Ceník

ZÁKROK

CENA

Cena

od 5.000 Kč

REDUKCE CHRÁPÁNÍ – NightLase

Ošetření sliznice měkkého patra laserem Fotona navodí intenzivní smrštění kolagenních vláken, díky čemuž dojde ke zpevnění měkkého patra a redukci chrápání. Celá terapie sestává ze 3 ošetření během 6 týdnů. Po druhém ošetření vykazuje více než 80% pacientů zlepšení chrápání o polovinu.

Ošetření je nebolestivé a nevyžaduje rekonvalescenci. 

Ceník

ZÁKROK

CENA

Redukce chrápání
(3 ošetření)

12.000 Kč

Redukce chrápání
(1 ošetření)

5.000 Kč

KOŽNÍ PROBLÉMY

- odstraňování znamének a kožních výrůstků
- remodelace hypertrofických jizev a jizev po akné
- vaskulární léze a žilky (obličej, nohy)
- odstraňování bradavic
- hemangiomy
- léčba rosacey (růžovky)
- léčba akutního akné 

TRVALÉ ODSTRANĚNÍ CHLOUPKŮ

VAGINÁLNÍ OMLAZENÍ  ZPEVNĚNÍ A ZÚŽENÍ POCHVY IntimaLase

Velká část žen trpí, nejen po porodu, různými problémy v oblasti intimních partií. Tyto obtíže pak mají za následek zhoršení kvality sexuálního života a později možné psychické a partnerské problémy.

Na našem pracovišti provádíme vaginální omlazení a zpevnění a zúžení pochvy laserem Fotona. Společnost Fotona toto ošetření vynalezla a uvedla na trh jako první na světě a její systém je tedy nejdokonalejší. Nyní je absolutní novinkou speciální plně automatizovaný systém zvaný G-Runner, kterým na pracovišti Eva Clinic pro Váš komfort disponujeme jako jedni z mála v republice.  

 • PRINCIP VAGINÁLNÍHO OMLAZENÍ
  Laserový paprsek stimuluje vaginální tkáň a obnovuje se pevnost pochvy a poševního vchodu tvorbou nových kolagenních vláken. Výsledkem je zúžení a zlepšení pružnosti vaginy, lepší lubrikace a s tím související zlepšení sexuálních prožitků pro oba partnery. Dalším přínosem je snížení výskytu gynekologických zánětů a zabránění nechtěnému úniku moči.

  Náš laser Fotona SP Dynamis má pro Váš komfort speciální aplikátor zvaný G runner, který je plně automatizovaný a proto je zaručeno, že bude efektivně ošetřena celá stěna vaginy.  

  Nejde ale jen o omlazení. Fotona G runner zákrok je vhodný i pro mladé ženy po vaginálním porodu, neboť po porodu dochází vždy k určitému stupni uvolnění poševních stěn a tím tedy i zvětšení vnitřního průměru pochvy, což může způsobit horší kontakt s partnerem při pohlavním styku a tím i pokles sexuálního uspokojení pro ženu i jejího partnera.   
 • PRŮBĚH VAGINÁLNÍHO OMLAZENÍ
  Lékař zavede do pochvy speciální aplikátor a přizpůsobí nastavení na přístroji konkrétní klientce. Následně spustí laserový systém a ošetření celé pochvy probíhá již automatizovaně. Ošetření je bezbolestné, klientka vnímá pouze mírné teplo. Na konci cca 30 minutového zákroku je pak ošetřen ještě poševní vchod.

  Efekt pociťuje většina klientek ( i jejich partnerů) ihned při prvním styku.  
 • PO OŠETŘENÍ
  Nejsou potřeba žádná omezení kromě týdenní sexuální abstinence. Doporučujeme také vynechat koupání ve veřejných bazénech, neboť sliznice pochvy je týden po ošetření vnímavější ke vstupu infekce.

  Zákrok VAGINÁLNÍ OMLAZENÍ je vhodný pro všechny ženy po porodech, zejména ty, které nejsou spokojeny s objemem svojí pochvy s dopady na jejich partnerský sex, pro ženy trpící suchostí sliznice pochvy a opakovanými záněty a svěděním.

Ceník

ZÁKROK

CENA

Omlazení intimních partií
IntimiLase

10.000 Kč

CHCI DOSTÁVAT NOVINKY E-MAILEM

Adresa

Kampelíkova 345
500 04 Hradec Králové 

Husova 842
530 03 Pardubice 

Kontakt

Tel.: +420 774 336 669
Tel.: +420 776 669 609
E-mail: dr.E.Havlova@seznam.cz